Soutěž "Prosaď se" 2016

Zaslal petrlukas 27. října. 2016

Dne 21.10. 2016 proběhla v ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy sportovně vědomostní soutěž regionálního sdružení škol Cirsium s názvem "Prosaď se", kde šestičlenná družstva žáků 5. tříd zúčastněných škol prokazovala své vědomosti nejen z českého jazyka, matematiky a angličtiny, ale rovněž vědomosti vlastivědné o naší vlasti. Žáci plnili i další úkoly - rozpoznávali přísloví, luštili Braillovo písmo, soutěžili ve sportovních disciplínách. Zahráli si také hru "Kufr", kde museli prokázat schopnost týmové spolupráce. Družstvo naší školy ve složení Gabriela Fišerová, Linda Košábková, Sára Blahová, Tereza Rožnovjáková, Marek Moučka a Martin Vobejda skvěle zabojovalo a dovezlo si pohár za 3. místo, kdy skončilo za družstvy z Ostrova u Macochy a z Lipovce. Žákům blahopřejeme k dosaženému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.