Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Škola, do které chodím rád

Škola, do které chodím rád

Zaslal petrlukas 7. června. 2017

Místní akční skupina Moravský kras, z. s., vyhlásila pro žáky z ORP Blansko literární a výtvarnou soutěž na téma "Škola, do které chodím rád". Žáci naší školy zde dosáhli výrazných úspěchů. V literární části soutěže se žákyně 5. třídy Tereza Machátová umístila v kategorii 4. - 6. třída na 2. místě a žákyně 7. třídy Natálie Ruby v kategorii 7. - 9. třída obsadila 2. - 3. místo.
Ve výtvarné soutěži naši žáci excelovali. V kategorii 4. - 6. třída (kolektivní práce) obsadila 6. třída 1. místo a 5. třída 3. místo.
Vernisáž výstavy "Škola, do které chodím rád", se uskuteční v Galerii města Blanska dne 19. 6. 2017 ve 13.00 hodin, kde budou autorům vítězných prací předány ceny. Pokud budete mít v uvedenou dobu čas, přijďte naše žáky podpořit. Žákům k úspěchu blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Fotografie z akce můžete vidět ve fotogalerii.