Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Úspěch družstva žákyň v Poháru rozhlasu

Úspěch družstva žákyň v Poháru rozhlasu

Zaslal petrlukas 17. května. 2018

Ve středu 9.5.2018 se konalo v Blansku okresní kolo atletické soutěže "Pohár rozhlasu" pro mladší žáky a žákyně ze 6. a 7. třídy. Soutěžilo se v následujících disciplínách: běh na 60 m, běh na 600 m, štafeta  4 x 60 m, skok vysoký, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Velkou radost nám udělalo zejména družstvo žákyň ve složení: ze 7. třídy Lenka Kovářová, Zuzana Budíková, Lucie Drápelová Adéla Mikulová a ze 6. třídy Věra Březková, Amélie Polanová a Tereza Rožnovjáková,které v silné konkurenci 16 družstev skončilo na 3. místě. Blahopřejeme k nádhernému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.