Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Den zdravého životního stylu

Den zdravého životního stylu

Zaslal petrlukas 15. října. 2018

V pondělí 15. 10. 2018 proběhl  v naší škole Den zdravého životního stylu. V mateřské škole děti besedovaly s paní Zouharovou na téma "Jak správně pečovat o své zoubky". Na 1.stupni ZŠ proběhl program ve spolupráci s firmou MK Fruit, která pro žáky připravila besedu o používání přírodních koření a připravila také ochutnávku zdravých džusů a ovocných pyré z mrkve červené řepy, jablek a dalšího ovoce.Také třídní učitelé připravili pro své žáky aktivity zdravého životního stylu, které prolínaly celé vyučování. Na 2.stupni ZŠ proběhla první vyučovací hodina  ve znamení zdravého životního stylu pod vedením třídních učitelů, kde měli žáci možnost ochutnat ovocné džusy a pyré, které věnovala firma MK Fruit. Téma zdravého životního stylu pak využívali i vyučující v ostatních vyučovacích hodinách. Poděkování patří firmě MK Fruit, která do naší školy dodává ovoce a zeleninu v národním programu "Ovoce do škol", za připravený program.

Fotografie z akce můžete vidět ve fotogalerii.