Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Zaslal petrlukas 12. června. 2020

Ve středu 10.6.2020 se konala beseda rodičů budoucích prvňáčků s třídní učitelkou Mgr. Monikou Kellerovou a členy školního poradenského pracoviště speciální pedagožkou Mgr. Olgou Teremovou a školní psycholožkou PhDr. Anetou Orálkovou. Na besedě se rodiče dozvěděli informace důležité pro vstup jejich dětí  do základní školy. Zejména pro rodiče, kteří se nemohli besedy zúčastnit, uvádíme důležité informace, na kterých se domluvila třídní učitelka s přítomnými rodiči.

Rodiče na nákup sešitů, pomůcek a do třídního fondu zašlou nejpozději do 31.7.2020 na účet školy 100995244/0300  částku 1.000,- Kč (z toho 574,- Kč na pracovní sešity, pomůcky do Vv a Pč, a 426,- Kč do fondu třídy na cesty autobusem, dopravní hřiště, kino, divadla, různé). Do zprávy pro příjemce napište Jméno a příjmení dítěte + 1. třída.

Další informace:

• rodiče nachystají přes prázdniny  sáček s Tv  (tričko, ponožky, slabší mikinu, šortky, tepláky, sportovní obuv)
  • rodiče připraví dítěti kufřík nebo box s víkem (na věci do Vv a Pč)
  • rodiče připraví dítěti pouzdro  s měkkými tužkami a malé pravítko)
  • nekupujte obaly na sešity
  • dítě si do školy donese polštářek (na relaxační chvilky)
  • 1. školní den 1. září 2020 bude společné přivítání v átriu školy v 8,00 hodin, zakončení ve třídě cca v 9.30 hodin,bez oběda, bez školní družiny (v rámci prvního dne budou rodičům ve třídě předány informace od vedoucí školní družiny)
  • 1. školní den si děti přinesou školní brašnu a nebudou se přezouvat
  • pokud bude mít dítě mobilní telefon, bude vypnutý v tašce (užívání mobilního telefonu je popsáno ve školním řádu)

V následující příloze naleznet seznam věcí, které žáci dostanou zdarma od školy a seznam věcí, které pro žáky zakoupí třídní učitelka: Pomůcky do 1. třídy