Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Slavnostní zahájení školního roku 2018-2019

Slavnostní zahájení školního roku 2018-2019

Zaslal petrlukas 3. září. 2018

3. 9. 2018 se jsme se sešli vzhledem k deštivému počasí netradičně ve školní tělocvičně, abychom zahájili nový školní rok 2018-2019. Úvodní slovo měl ředitel školy, který popřál žákům hodně štěstí, motivace a úspěchů do nového školního roku. Následovala hymna české republiky a zdravice hostů. Žáky přišel za zřizovatele pozdravit starosta obce František Novotný a za místní farnost noví otcové Vít a Metoděj, kteří taktéž přivítali stávající i nové žáky naší školy a popřáli jim do nového školního roku mnoho úspěchů. Poté byli představeni žáci první třídy, kteří předstoupili před ostatní přítomné a žáci deváté třídy jim předali drobné dárky a každý si vybral jednoho z nich pod svůj patronát. Vedení školy a hosté ještě osobně navštívili žáky 1. třídy, aby žákům a jejich rodičům popřáli příjemný  začátek a bezproblémový průběh celého školního roku.

Fotografie můžete vidět ve fotogalerii.