Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Obhájili jsme titul Škola udržitelného rozvoje 1. stupně

Obhájili jsme titul Škola udržitelného rozvoje 1. stupně

Zaslal petrlukas 28. února. 2017

Titul uděluje Klub ekologické výchovy ve spolupráci s Českou komisí pro UNESCO jako ocenění za proenvironmentální aktivity školy. Zástupce za naší školu Mgr. Petr Zouhar se zúčastnil 24.2.2017 Valné hromady Klubu ekologické výchovy v Praze, jejíž součástí bylo udělování certifikátů Škola udržitelného rozvoje. Školy mohou získat certifikát  3. stupně (když s environmentálními aktivitami začínají), 2. stupně (střední stupeň -  s dlouhodobějšími aktivitami) a  také nejvyšší stupeň - Škola udržitelného rozvoje 1. stupně. Po zhodnocení aktivit školy se nám podařilo již popáté v řadě obhájit tento nejvyšší stupeň, nyní na období let 2017 - 2019. Poděkování patří všem žákům, zaměstnancům i rodičům, kteří podporují školu v environmentálních aktivitách.

Certifikát můžete vidět zde: Titull Škola udržitelného rozvoje 1.stupně