Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Rozloučení prvňáčků s deváťáky

Rozloučení prvňáčků s deváťáky

Zaslal petrlukas 20. června. 2023

V pátek  16. 6. 2023 jsme absolvovali poslední společnou akci v rámci projektu Můj nový velký kamarád. Deváťáci si pro prvňáky nachystali v okolí školy různá stanoviště, na kterých všichni společně museli plnit nejrůznější úkoly. Na jednom ze stanovišť se například hrálo „Cukr káva, limonáda“, na dalším zase musel deváťák závodit v běhu se svým prvňáčkem na zádechUsmívající se .
Všichni jsme nakonec došli do lesa, kde si děti nejdříve postavily domečky pro skřítky a následně vyluštily šifru, podle které našly sladký poklad.
Počasí nám přálo a poslední setkání se všem moc líbilo, jak je patrné z přiložených fotek.

Zapsala: Mgr. Johana Benešová

Fotografie můžete vidět ve fotogalerii.