Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Lyžařský kurz 2018 v Hodoníně u Kunštátu

Lyžařský kurz 2018 v Hodoníně u Kunštátu

Zaslal petrlukas 26. února. 2018

Ve dnech 19. – 23. února 2018 se na sjezdovce v Hodoníně u Kunštátu uskutečnil lyžařský kurz pro žáky 2. – 5. ročníku naší školy. Čtyřicet osm lyžařů bylo rozděleno do pěti družstev, z čehož čtyři byla určena pro různě pokročilé lyžaře a jedno pro úplné začátečníky. Pod vedením paní učitelky Majerové, paní učitelky Tiokové, paní vychovatelky Zedkové, pana učitele Smejkala a externích instruktorů se všichni každý den pět hodin věnovali zdokonalování svého lyžařského umění. Všechny účastníky musíme pochválit za to, jak odpovědně přistoupili k výcviku. Zejména lyžaři – začátečníci si zaslouží náš velký obdiv, neboť již na konci druhého dne vyjeli na vleku na kopec a sjeli velkou sjezdovku. Ale nutno říci, že pokrok udělali všichni účastníci a lyžování nás velmi bavilo. Také počasí nám bylo příznivě nakloněno. Svítilo sluníčko a bylo pár stupňů pod nulou, takže sjezdovka byla v perfektním stavu až do odpoledne. Doufáme, že zdařilou akci se nám podaří zopakovat i v příštím školním roce a že spokojených lyžařů bude na naší škole přibývat.

Fotografie z lyžařského kurzu můžete vidět ve fotogalerii.

Zapsala: Mgr. Ivana Majerová