Výsledky "Dnů činu"

Zaslal petrlukas 9. března. 2020

Dny činu 24. 2 – 6. 3. 2020 pořádané Ekotýmem naší školy

Konec měsíce února byl na naší škole ve znamení týdne činu, který byl zaměřen na sběr nepotřebných mobilů a na jejich recyklaci. Nakonec  se z týdne stalo 14 dní. A jak to dopadlo?

SBÍRÁME MOBILY K RECYKLACI 24. 2 – 6. 3. 2020

1. A

5. B

1. B

6. A

2. TŘÍDA

6. B

3. TŘÍDA

7. TŘÍDA

4. TŘÍDA

8. TŘÍDA

5. A

9. TŘÍDA

Zaměstnanci školy – 6                           CELKEM …….. 49  MOBILŮ

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se do naší ekoakce  zapojili.

V současnosti se chystáme opět se více zaměřit  na oblast DOPRAVY. Opravdu se snažíme, aby se co největší počet dětí do školy dostávalo šetrným - ekologickým způsobem. Prosíme rodiče o spolupráci při dopravování dětí do školy. K  využití šetrné možnosti dopravy do školy stačí chodit pěšky, jezdit autobusem nebo vysadit dítě pod kopcem, kdy zbývá 100 metrů ke dveřím školy, které jistě dítě v bezpečí zvládne samo.

VÁŽENÍ RODIČE UMOŽNĚTE SVÉMU DÍTĚTI ŠETRNOU, BEZPEČNOU A ZDRAVOU CESTU DO ŠKOLY. VEĎTE DÍTĚ K SAMOSTATNOSTI A ZODPOVĚDNOSTI NEJEN K SOBĚ SAMÉMU, ALE I K ZODPOVĚDNOSTI K OKOLNÍMU SVĚTU.  DĚKUJEME