Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Karneval žáků 1. stupně ZŠ

Karneval žáků 1. stupně ZŠ

Zaslal petrlukas 29. ledna. 2019

Dne 25. 1. 2019 proběhl na ZŠ Křtiny karneval pro děti 1. stupně ZŠ, které neabsolvovaly lyžařský výcvikový kurz. Celý týden zasedaly do školních lavic, a proto páteční karneval byl pro ně takovou malou odměnou za to, že nemohly s ostatními na lyže. Sešli jsme se po velké přestávce a tam už na nás čekali páťáci s paní učitelkou Kučerovou. Připravili pro všechny učinkující krásné soutěže, kde získávali žáci razítka za dobré výkony. Nejdříve se každá třída představila ve svých maskách a všichni si mohli prohlédnout krásné kostýmy. Poté proběhly soutěže a diskotéka v maskách. Každý učinkující dostal sladkou odměnu. Na závěr jsme z každé třídy vyznamenali ještě tři nejzdařilejší kostýmy a obdarovali je dobrůtkou navíc. Všichni jsme si karneval užili a už se těšíme za rok opět na shledanou.

Zapsala Mgr. Monika Kellerová

Fotografie z karnevalu můžete vidět ve fotogalerii.