Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zveme vás s dětmi na "Velikonoční dílničky"

Zveme vás s dětmi na "Velikonoční dílničky"

Zaslal petrlukas 16. února. 2016

Všichni toužebně očekáváme příchod jara, jehož symbolem jsou také Velikonoce. Přijďte se svými dětmi do školy, vyrobte si tradiční velikonoční ozdoby a prožijte tak společně příjemné odpoledne. Velikonoční dílničky budou probíhat v budově školy v následujících termínech:

Úterý 15.3.2016 - Výroba velikonočních věnců. Vedoucí dílničky jsou Mgr. Ivana Dostálová (ivana.dostalova@zskrtiny.cz) a Mgr. Ivana Neužilová (ivana.neuzilova@zskrtiny.cz).
Středa 16.3.2016 - Výroba velikonočních ozdob. Vedoucí dílničky jsou Mgr. Olga Teremová (olga.teremova@zskrtiny.cz) a Mgr. Dobromila Cvešperová (dobromila.cvesperova@zskrtiny.cz).
Čtvrtek 17.3.2016 - Zdobení velikonočních perníčků. Vedoucí dílničky jsou Mgr. Barbora Hladišová (barbora.hladisova@zskrtiny.cz) a Mgr. Ivana Majerová (ivana.majerova@zskrtiny.cz)

Všechny dílničky začínají vždy v 16.00 hodin a konec je plánován na 17.30 hodin. Cena dílniček je 30,- Kč na osobu (zahrnuje materiál). Pokud máte zájem se některé z uvedených dílniček zúčastnit, přihlašte se přímo vedoucím dílniček na uvedenou mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je v pátek 11.3.2016. Těšíme se na společné tvoření.