Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Sportovní setkání žáků 1. stupně ZŠ

Sportovní setkání žáků 1. stupně ZŠ

Zaslal petrlukas 29. června. 2018

Ve středu 27. června 2018 se naše škola zúčastnila meziškolních atletických závodů, které pro Březinu, Bukovinu a Křtiny letos organizovala základní škola v Březině. Náš tým byl složen z dvaceti žáků 2. – 5. ročníku a vedl si výborně. V hodu míčkem starší kategorie zvítězil Samuel Kříčka a 3. místo obsadila Natálie Šeďová, v mladší kategorii bodoval 2. místem David Eliáš Pokoj. Dařilo se nám i ve sprintu mladších, kde 2. místo získal Jakub Švéda a 3. se umístila Amálie Varnerová. Jakub Švéda vyhrál také disciplínu skok z místa. I všichni další závodníci podali dobré výkony, které si zasluhují náš obdiv.
Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na příští ročník, který proběhne u nás, ve Křtinách..

Fotografie ze soutěže můžete vidět ve fotogalerii.

Zapsala: Mgr. Ivana Majerová