Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků

Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků

Zaslal petrlukas 26. května. 2020

Zveme rodiče budoucích prvňáčků na besedu s třídní učitelkou, se školní psycholožkou  a speciální pedagožkou na téma "Jak společně s dětmi zvládnout nástup do školy", která se koná ve středu 10.6.2020 v 16.00 hodin v budově školy netradičně ve školní jídelně, abychom mohli zabezpečit hygienické podmínky tohoto setkání. Na schůzce se rodiče dozví organizační záležitosti spojené s nástupem dětí do školy, soupis pomůcek, které žáci obdrží při nástupu do školy, a také, co bude potřeba před nástupem do školy pro děti pořídit. Rodičům budou poskytnuty cenné rady týkající se školní docházky, aby byl vstup dětí do vzdělávání co nejsnazší. Rovněž se budou moci zeptat na vše, co se týká školní docházky dětí a provozu školy.

Pozvánka pro rodiče na besedu 10. 6. 2020