Absolventský večer 2018

Zaslal petrlukas 22. června. 2018

V pátek 15. 6. 2018 se konal v prostorách křtinského zámku Absolventský večer žáků 9.třídy. Během večera postupně vystoupili žáci 9. třídy ve dvou vstupech na téma "Pomáda" pod vedením Kristýny Jelínkové, dále žáci tanečního oboru ZUŠ Adamov a žáci z týmu Cvcsnami.cz, kteří vystoupili s tancem na téma "Jak svět přichází o básníky". Vrcholem programu pak bylo slavnostní šerpování vycházejících žáků starostou městyse a prezentace žáků 9. třídy, v níž na fotografiích představili svou devítiletou cestu v naší škole a na videu.seznámili, kam odchází dále studovat. K příjemné náladě přispěla i hudba k tanci paní Lenky Kocábové a také bohatá tombola. Děkujeme ŠLP Křtiny za poskytnutí prostot ke konání Absolventského večera a také všem sponzorům, kteří přispěli do tomboly.

Fotografie z Absolventského večera můžete vidět ve fotogalerii.