Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Vystoupení dětí v Domově SANTINI

Vystoupení dětí v Domově SANTINI

Zaslal petrlukas 4. prosince. 2019

V úterý dne 3. 12. 2019 jsme s dětmi z Mateřské školy tradičně navštívili domov pro seniory "Santini" ve Křtinách. Děti si připravily krátké pásmo básniček, písniček a dokonce si i zatancovaly. Vystoupení bylo zaměřeno na blížící se vánoční svátky a vneslo do domova příjemnou atmosféru. Básničky byly tematicky laděny na Mikuláše, zimu a Vánoce a nesměl chybět ani zpěv vánočních koled. Na závěr vystoupení jsme si s babičkami a dědečky zazpívali ještě několik známých lidových písní a děti je obdarovaly vyrobenými přáníčky a dekoracemi. Děti také dostaly drobnou odměnu za vystoupení ve formě čokoládky. Dětem se během chvilky podařilo vykouzlit obyvatelům domova radostné úsměvy ve tvářích a i děti měly z vystoupení dobrý pocit. Jsme rádi, že se do takových akcí můžeme zapojovat.

Zapsala Jana Mikulášková

Fotografie z vystoupení můžete vidět ve fotogalerii.