Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Regionální vycházka a karneval

Regionální vycházka a karneval

Zaslal petrlukas 21. února. 2017

V týdnu od 13. do 17. února část dětí z prvního stupně a sedmé třídy jezdila na lyžařský kurz v Olešnici. Ti, kteří zůstali ve škole, si nezalyžovali, ale měli také pěkný týden. Ve středu jsme se vydali na zimní výpravu. Trasa vedla ze Křtin přes les Vlčenec do Březiny. Od tud jsme pokračovali na Nové Dvory, dále na Lhotky, potom po červené turistické značce zpět do Křtin. Ušli jsme 10 km. Mnozí z toho byli hodně znavení. Většina dětí okolí svého bydliště ani nezná, protože tráví hodně času doma u počítače.
V pátek jsme měli karneval. V tělocvičně se to hemžilo princeznami, piráty, kovboji, námořníky a dalšími maskami. Po vyhlášení nejhezčích masek následovaly různé soutěže. Všichni jsme si tento den moc užili.

Fotografie z regionální vycházky můžete vidět zde.

Fotografie z karnevalu můžete vidět zde.

Zapsala: Mgr. Ivana Dostálová