Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Naši žáci soutěžili v plavání

Naši žáci soutěžili v plavání

Zaslal petrlukas 8. dubna. 2017

Dne 6. 4. 2017 jsme se se skvělými plavci naší školy zúčastnili soutěže - Sloupský vodník. Tuto soutěž mezi školami regionálního sdružení Cirsium pořádá ZŠ Sloup. Bylo velmi příjemné, že pro nás přijel speciální autobus, který svážel závodníky z okolních škol. Soutěžilo se mezi těmito školami: Zš a Mš Křtiny, Zš Jedovnice, Zš a Mš Ostrov u Macochy, Zš a MŠ Podomí, Zš Sloup, Zš a MŠ Lipovec.

Plavci byli rozděleni do 4 kategorií:

Mladší dívky            Klára Marvanová 3. tř., Amálie Šmidová      3. tř.

Mladší chlapci        Filip Mikš 3. tř.,  Dominik Trávníček 3. tř.

Starší dívky             Nela Jirůšková 4. tř., Martina Šilhánková 5. tř.

Starší chlapci          František Svoboda 4. tř., Martin Vobejda 5. tř.

Štafeta škol:            Amálie Šmídová, Filip Mikš, Martina Šilhánková, Fantišek Svoboda

Naše plavce bych chtěla předně pochválit za vzorné chování a reprezentaci naší školy. Žáci byli ukáznění, respektovali veškeré pokyny ohledně bezpečnosti kolem a v bazénu, hráli fair play. Také chci vyzdvihnout jejich snahu a bojovnost, která nám přinesla tato umístnění:

1. místo v kategorii mladších dívek – Amálii Šmidové
  2. místo v kategorii starších chlapců – Františku Svobodovi
  3. místo v kategorii štafeta – Amálii Šmidové, Filipu Mikšovi, Martině Šilhánkové, Františku Svobodovi

Všem účastníkům děkuji a příští rok se moc těším na další plavbu.

Zapsala Mgr. Olga Teremová