Celoškolní aktuality

rodiče vítáni.jpg

Detaily k aktualitě získáte kliknutím na její název. Seznam všech aktualit je dostupný zde.

Vyhlášení soutěží ke Dni Křtin pro děti a žáky ZŠ a MŠ Křtiny

Propozice soutěží ke Dni Křtin.

Týdenní projekt pro žáky 9. ročníku

V termínu 14.6. - 18.6.2021 proběhl projekt zaměřený na enviromentální vzdělávání..

Výuka anglického jazyka s rodilými mluvčími

Škola ve spolupráci s MAS Moravský kras zajistila pro naše žáky konverzační hodiny s rodilými mluvčími.

Pasování na školáky

Děti z mateřské školy byly 17. 6. 2021 pasovány na školáky.

Poděkování za sběr starého papíru

Výsledky ve sběru starého papíru, který proběhl v termínu 17.5.2021 - 31.5.2021 a výsledek celoroční soutěže mezi třídami.

Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků

Beseda pro rodiče s vedením školy, třídní učitelkou a členy školního poradenského pracoviště se koná 16.6.2021 v budově školy..

Den dětí

V úterý 1.6.2021 proběhl na naší škole Den dětí.

Pasování prvňáčků na čtenáře

Žáci první třídy byli 1.6.2021 pasováni na čtenáře.

Rozhodnutí ředitele školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ pro školní rok 2021-22

Zveřejnění seznamu dětí přijatých přijatých k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole, jejíž činnost vykonává ZŠ a MŠ Křtiny.

Dodatečné informace k provozu škol od 24.5.2021

Dodatečné informace vyhlášené MŠMT k provozu škol.
Ikona RSS