Školní parlament

DSCF3496.JPG

Členové školního parlamentu:

4.ročník - Martin Vobejda, Adam Špatinka, 5.ročník - Tomáš Tenk, 6.ročník - David Sedlák, Filip Kozel, 7.ročník - Jana Zouharová, David Němec, 8.ročník - Aneta Novohradská, Derek Kozel, 9.ročník - Zuzana Nipertová

1. schůzka parlamentu

1.10.2015 - představení nových zástupců, volba předsedy ( David Němec 7.ročník ) a místopředsedy ( Derek Kozel 8. ročník ). Diskuse o možnostech využití školního rozhlasu ( vysílání tříd ), dovybavení šaten ( "nazouvací" lžíce ).

2. schůzka parlamentu

5.11.2015 - řešení technických problémů školního vysílání, snad se podaří do Vánoc :o), příspěvky do diskuse: umístění pohárů ze soutěží na vhodnější místo do vestibulu školy (Jana Zouharová ), lyžařský kurz pro žáky 7. a 8. ročníku ( devítka by se ráda přidala - Zuzana Nipertová), čistota kolem nás, kterou můžeme ovlivnit a jak? Úkol pro jednotlivé třídy k zamyšlení na třídnických hodinách.

3. schůzka parlamentu

17.12.2015 - vyhodnocení dosavadních nápadů - police na poháry ve vchodu do školy je připevněná ( dík patří panu školníkovi ), vysílání školního rozhlasu zatím z technických důvodů odložíme, lyžařský kurz naplnili žáci 7. a 8. ročníku, čistota kolem nás stále zůstává k řešení.

4. schůzka parlamentu

11.2.2016 - Nápady k přemýšlení: možnost zakoupit propisku ve škole ( nápad 6.třídy) . Volné připojení na síť ( 8.třída ), odvoz nefunkčního automatu, suplované hodiny dodržovat dle rozvrhu (7.ročník).

5. schůzka

Nápady ke Dni dětí - Souboj v přehazované mezi 9.ročníkem a učitelským sborem, netradiční jídla ve školní kuchyni ( do příště návrhy ). Opakují se návrhy na nový automat - zdravých potravin.

6. schůzka

Z minulé schůzky - návrhy jídel jsou tradiční a to pizza a jeden den v měsíci jako nezdravý den hranolky, kuřecí kousky a hamburgr Wink ( návrh vznesli zástupci 4.ročníku , prý aby všichni věděli co je nezdrav... ). Do příští schůzky jsme si dali za úkol, najít místa, která by se mohla přes prázdniny vylepšit.

7. schůzka

Shrnutí celoroční práce, klady a zápory - malá podpora spolužáků, nápady co s tím do příštího roku. Návrh z 6. třídy na zářijovou charitativní akci. Uvidíme jestli se povede uskutečnit. Větší podpora práce Ekotýmu naší školy.

Školní rok 2014/2015

Školní rok 2013/2014