MĚSÍC DUBEN

V měsíci dubnu nás provázelo Scio testování - celorepublikové srovnávací testování v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Scio testování slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Tak uvidíme, jak jsme na tom.

Také jsme se připravovali na přicházející Velikonoce. Opravdu se nám povedli zajíčci, slepičky nebo vajíčka z keramiky. I kreslené kraslice a velikonoční dekorace byly zajímavé. Neopomněli jsme si připomenout velikonoční tradice s zvyklosti.

DSC01586.JPGDSC01613.JPG

17. dubna se děti prvního stupně (včetně nás) zúčastnily projektového dne týkajícího se Dne Země, letos zaměřeného na oblast vody. Program nám připravil Ekotým společně s lesní pedagogikou ŠLP. Program byl zaměřen nejen na důležitost vody kolem nás, ale i na rozvíjení sociálního prostředí v klimatu školy prostřednictvím smíšených družstev.