Hned v prvním lednovém týdnu jsme jeli do Brna do divadla Radost na představení O líné babičce. Dobře jsme se pobavili a zasmáli.
IMG_20200109_112246.jpg

17. ledna jsme se podíleli na Dni předškoláka. Společně s našimi mladšími kamarády ze školky jsme měli hodinu matematiky, ukazovali jsme jim školu a pak jsme si společně užili překážkovou dráhu v tělocvičně.
Ve třetím lednovém týdnu se půlka naší třídy zúčastnila lyžařského výcvikového kurzu v Hodoníně u Kunštátu a půlka zůstala ve škole. Lyžaři na svahu pilně trénovali obloučky a další lyžařské dovednosti, zatímco ostatní procvičovali češtinu a matematiku. V pátek si pak v nejrůznějších kostýmech zařádili na karnevale.
P1270009.JPG karneval na web.jpg

Nejdůležitější ale samozřejmě bylo učení - nová písmena, číslice, čtení, psaní a počítání. Na závěr měsíce nás čekaly jednodenní pololetní prázdniny, ale hlavně naše první vysvědčení. Všichni jsme si zasloužili samé jedničky a paní učitelka nás moc chválila.