Měsíc září

Měsíc září byl pro nás v duchu opakování a procvičování učiva 1. třídy. Zůstala nám stejná paní učitelka, paní družinářka, třída i šatna. Máme však novou paní učitelku na angličtinu – paní učitelku Elišku Bokovou. Do naší třídy přibyla i nová spolužačka Natálka, takže je nás teď 16. Učíme se nově pracovat i na počítači, kde máme založenou virtuální učebnu. Doufáme však, že ji nebudeme potřebovat. Shodli jsme se, že lepší je chodit do školy, než díky koronavirové situaci se učit doma.

Co jsme zažili kromě učení?

• Osvětu Ekotýmu o správném třídění odpadu.

ekoosvěta 2020.jpg

• Oranžový den – připomenutí nástupu podzimu.

DSC00054.JPG

• Ekoakce - „Oblékáme hada Edu“  a „Den bez aut“ zaměřené na šetrnou dopravu do školy. Nemáme však ještě všechny děti ve třídě dopravující se do školy ekologicky. Tak snad to brzy zvládneme už všichni.

Had Eda podzim 2020.jpg

DSC00049.JPG

• Projektový den v lese na téma : VODA.

DSC00055.JPGDSC00062.JPGDSC00065.JPGDSC00064.JPGDSC00073.JPG

• Snažíme se za příznivého počasí, co nejvíce chodit ven – v hodinách prvouky, hudební výchovy i tělocviku. Využíváme nejen okolí školy nabízející široké možnosti, ale nově i terénní učebnu.