Měsíc leden

Měsíc leden jsme začali vánočními vzpomínkami, vyprávěli si o prázdninových zážitcích. Také jsme se nezapomněli podělit o to, co nám udělalo pod stromečkem největší radost.

Pak už nám nastaly školní povinnosti. V matematice i českém jazyce jsme pilně procvičovali a opakovali, abychom byli dobře připraveni na pololetní práce. Čekalo nás totiž uzavírání známek a s tím spojené i vydávání pololetního vysvědčení.

Ve výtvarné výchově jsme se věnovali kolážím a umění op-art.

DSC00775.JPG

kočky.JPG

DSC00783.JPG

Po uzavření známek, v závěru měsíce, měla nejen naše třída oddechový program. Polovina dětí se zúčastnila lyžařského výcvikového kurzu v Hodoníně, kde se děti zdokonalovaly v technice jízdě na lyžích.

lyžák.jpg

Druhá polovina dětí trávila čas ve škole hravým opakováním a procvičováním učiva. V pátek si děti užily karneval, který obnášel rej masek a soutěžní klání v tělocvičně.

Karneval 5. třída.JPG