ZÁŘÍ 2021

Když se řekne září a začátek školy, tak to vyděsí úplně každého. A věřte nebo ne, nejvíce učitele.
Ráda bych Vám ale sdělila, jak je na tom 8.B.
První dny školy byly docela poklidné- žádné testy. To trvalo ale asi tak týden, potom začala klidná atmosféra houstnout. A troufám si říct, že by s naší třídou souhlasil úplně každý.

Podle ankety s názvem ,,Návrat do školy“, která byla v 8.B uskutečněna 17.9. a každý řekl svůj názor, jsou výsledky docela dobré. 7 lidí to vidí černě a na stranu optimismu se postavilo 13 lidí.
Také nám přibyli dva noví žáci a dva odešli. Těm novým přejeme hodně úspěchů, pohody ve třídě a hlavně ať se jim tu líbí. No a těm, co odešli, samozřejmě to stejné.

Dne 30.9. nás navštívil pan Zdeněk Roller s jeho drumbeny. Podle další ankety, která byla uskutečněna ten den, se všem líbilo. Jednalo se o rytmická cvičení, procvičení rytmické fantazie a nakonec pár informací a zajímavostí o australském hudebním nástroji didgeridoo.

Doufáme, že září jste všichni nastartovali v dobrém rytmu též a přejeme stejně dobrý říjen!

Vaše 8.B