Téma tohoto týdne je Atmosféra - vzdušný obal Země

Projdi si prezentaci Atmosféra.pptx , nauč seÚžasný.

Opiš si zápis Atmosféra - zápis.docx

K výkladu a pochopení učiva doporučuji použít online učebnici

Atmosféra str. 33-35

Nejprve se musíš registrovat a pak si vybrat učebnici Zeměpis - návod k registraci.docx (pokud už ses zaregistroval/a, pak stačí když se přihlásíš a požadovanou učebnici si vyberešÚžasný)

- kapitoly obsahují zvukové nahrávky (nemusíš číst, líp si zapamatuješ)

- jsou taky připojena videa (lepší představa o tématu),

- najdeš tam taky různé zajímavosti

Prostě ti online učebnice zjednoduší práciMrkající

Pokud se ti povede zprovoznit online učebnici, dej mi vědět. Počítám s tím, že budu tuhle učebnici využívat pro další práci

Tady se můžete ptát
Vždy se podepište - do políčka Název

Autor Ondřej 6.A
Podařilo se.
Autor jarmilatesarova
Ahoj Ondro.Díky
Autor Erik Palán
Dobrý den, píšu za Erika...nepodařilo se nelze se přihlásit přes telefon zřejmě. Opravdu nelze využívat klasickou učebnici? Máme doma k dispozici každý telefon s připojení, na wifi a můj pracovní notebook na kterém ale pracuji. Nemohu jej dát dítěti k dispozici, potom jsem ve skluzu a hlavně ho mám u sebe v práci. Každý učitel si nalezl jiný způsob zadávání úkolu v on-line prostředí. Jeden je na umimeto, druhy na googlu další v online učebnici dalši na youtube. Prosím o pochopení, že je potřeba se sjednotit a mít všechny úkoly na jednom místě.
Autor učitelka
Dobrý den paní Palánová.
Není nutné používat učebnici online. Bohužel, ale učebnice, kterou mají žáci k dispozici není úplně ideální. Proto také připravuji pro žáky prezentace s učivem, které by měli ovládat pro navazující studium zeměpisu v dalších ročnících. Pokud je to možné, taky na papírovou učebnici odkazuji. Úkoly zadávám tak, aby žákům stačil výklad učiva a atlas.
Učebnici online jsem zařadila, protože se s ní žákům dobře pracuje - videa, interaktivní úkoly na procvičování. Není to prostě "jen" čtení napsaného. Protože je mi jasné, že asi ne všem se podaří k online učebnici připojit, tak na ní probírané učivo nestavím.
Zanechat odpověď

(Váš e-mail nebude veřejně zobrazen.)