Vážení žáci, milí rodiče,

stále se mi stává, že někteří z Vás neplní zadané úkoly, nebo je neposílají včas. Situace není v současné době snadná pro nikoho z nás, což samozřejmě chápu, ale i tak musím dělat svoji práci a  nějakým způsobem hodnotit vaši práci. Proto budu muset přistoupit k tomu, když mi nebudou úkoly odevzdány včas nebo nebudou řádně omluveny, budu je brát jako nesplněné a nebudu se shánět a obvolávat rodiče. Každému z Vás posílám zpětnou vazbu, jako ujištění, že je buď vše ok či chci něco opravit. Budu k tomu přihlížet i při závěrečném hodnocení, tak to prosím berte odpovědně. Těm, kteří plní úkoly děkuji.

Děkuji za pochopení.

Google učebna - do této chvíle se mi přihlásilo 8 žáků, což neodpovídá ani polovině třídy. Tedy o týden prodlužuji možnost se přihlásit a práce bude opět stejnou formou.

Prezentace o rybách - prosím vytisknout či opsat do sešitu - prezentace

Pracovní list - prosím o zaslání vypracovaného v libovolném formátu na můj email - Pracovní list

Videa pro zpestření o našich rybách - Video

Kdyby jste někdo měli nějaký problém, tak zde se můžete ptát.
Prosím:
A) Nespamujte, prosím jen dotazy k tématu.

B) Vždy se podepište - do políčka Název.

C) V případě nevhodných komentářů budu muset diskuzi zrušit.