PONDĚLÍ     2.11.

- vše na Google učebna kurz : 1.třídy , videa od č.1.) do konce

PROSÍM, zkoukněte na webu : ZŠ Křtiny na úvodní stránce 3 nové dokumenty  ( ochrana osobních údajů, činnost ŠPP a Informační údaje ke koronaviru ) .   Děkuji M.K.  Mrkající

ÚTERÝ      3.11.

- vše na Google učebna kurz : 1.třídy , videa od č.1.) do konce

STŘEDA     4.11.  -   PÁTEK  13.11.

STŘEDA     18.11.

ČTVRTEK     19.11.

- výběr materiálů z doby distanční výuky, co není prosím nejpozději do pondělí 23.11. doplnit, děkuji M.K.  Žáci vědí, co jim chybí, někdo postupně dodělává chybějící úkoly :-)

PÁTEK    20.11.

Děti si dodělaly úkoly, které jim chyběly...velká pochvala těm, co vše perfektně vypracovaly, od 18.11.- 20.11. bez DÚ, další týden vezmeme nové písmeno  : I,i a budeme psát číslici 6 , plus numerace bude 0-6, tedy začne pomalu ve Š K O L Á K O V Ě " 6 "  Usmívající se

PONDĚLÍ   23.11.

- žáci mají 2 listy DÚ, řada z nich již odevzdala ve škole ..Usmívající se

ÚTERÝ        24.11.

DÚ - Matematika, psaní 6, mám nachystané již PRACOVNÍ LISTY z matematiky na " počítání s neznámou " a 2x !!!   / smích :-) /Smějící se    M.K.

STŘEDA        25.11.

- máme 2 domácí úkoly - čtení vět ( list )

- prac.list matematika

ČTVRTEK        26.11.  +     PÁTEK  27.11.

NEMOC :-)

PONDĚLÍ    30.11.

Omlouvám se všem rodičům, za nefungování ve dnech 26.,27.11. Byla jsem v nemocnici a nebylo mi dobře. Díky za pochopení. Monika K.

- od 30.11. jsme najeli na Slabikář, zatím v pořádku, doma hoooodně prosím trénovat to, co je v červeném rámečku nebo je červený domeček.

Děkuji a hlavně pevné nervy, začátky ve Slabikáři trochu tady " bolí " , takže v klidu, trpělivě a víckrát ... :-) Usmívající se.