PONDĚLÍ    4.1.

Milí rodiče, snad jste měli tak krásné Vánoce jako já a jste plni síly a odhodlání pokračovat se mnou a s vašimi mrňaty Usmívající se, začali jsme pomalu - učili jsme se 2x ČJ a 1x MAT, zbytek byl film, není jednoduché, po tak dlouhé době 5h v plném nasazení...ale zítra se určitě polepšíme.. těším se !!! Krásný začátek roku. M.K.

ÚTERÝ    5.1.

STŘEDA   6.1.

ČTVRTEK    7.1.

PÁTEK    8.1.

- prosím : zkontrolujte dětem pera ( někdo dopsal náplň, někomu nepíše dobře ) a také zkoukněte prosím stav pastelek :-)

Milí rodiče, nyní v nouzovém stavu- je velmi těžké sehnat pera i pastelky, proto se svolením dávám tip, pokud budete potřebovat :

O B R A Ť T E  SE na : paní Bradáčovou Kateřinu ( od Terezky Jelínkové ) obchůdek PETR HAVÍŘ vedle KOPLASTU v JEDOVNICI, nyní v nouzovém stavu lze koupit zboží na IČO, pak už normálně.

Mějte krásný víkend Mrkající M.K.

PONDĚLÍ     11.1.

P O Z O R  !!!

Mgr. Olga Teremová
vedoucí ŠPP, speciální pedagog
MŠ a ZŠ Křtiny

-   Vám zasílá :

DOPIS PRO RODIČE ŽÁKŮ 1. TŘÍDY

Dobrý den vážení rodiče,

depistáž u Vašich dětí proběhne v měsíci lednu (od 18. 1.) a únoru. Termín je posunutý z důvodu epidemiologických opatření v ČR.

Depistáž je šetření zrakového a sluchového vnímání, orientace v prostoru a čase, matematické představy, laterality, atd. Tuto depistáž děláme u všech žáků 1. třídy, aby se předešlo možnému počínajícímu selhávání a mohla být včas nastavena podpora žáka ve spolupráci s Vámi. Po ukončení depistáže u všech žáků, dostanete od paní učitelky třídní mail o této informaci. Počítejte prosím, že Vám výsledky budu sdělovat pravděpodobně začátkem března.

Možnost sdělení výsledků je buď cestou osobního setkání, případně telefonicky nebo mailem.

Budete-li potřebovat něco objasnit, klidně mi volejte, pište či mailujte.

Kontakt je 778 768 472 nebo olter@seznam.cz

Předem Vám děkuji za Váš čas a zájem.

Těším se na setkání s Vámi.

S pozdravem

Teremová

Speciální pedagog, vedoucí ŠPP

ÚTERÝ    12. 1.

STŘEDA         13.1.

Dnes úkoly na webu pozdě ..děkuji za pochopení . Mo  Usmívající se

ČTVRTEK       14.1.

PÁTEK       15.1.

PONDĚLÍ    18. 1.

Prosím,  zkontrolujte v ŽK zapsané a omluvené ABSENCE Usmívající se , děti vědí, komu co chybí, děkuji Monika K.

ÚTERÝ    19.1.

STŘEDA   20.1.

ČTVRTEK       21.1.

Milí rodiče, příští týden ve čtvrtek 28.1. nám přijdou do školy promítnout 3D film o dinosaurech, platba je 100,- , které platím dětem z našeho FONDU.

Ve Fondu máme ke dni 16.12. 2020 celkem 7613 Kč. Pokud bude příští týden plný stav dětí, odečteme 2800,- a zůstatek ve Fondu bude činit 4813 Kč. Usmívající se

V  P Á T E K   29.1.  jsou  P O L O L E T N Í   PRÁZDNINY !!!

PÁTEK    22.1.

PONDĚLÍ     25.1.

PONDĚLÍ     26.1.

STŘEDA    27.1.