Naše třída vznikla 1. září, kdy nás ve škole přivítal pan ředitel, pan starosta, pan farář a taky deváťáci, naši noví kamarádi. Je nás 17 prvňáků, paní učitelka a paní asistentka. A to jsme my:
1. tř. podzim 2021 B.JPG

S deváťáky jsme v rámci projektu "Můj nový kamarád" zažili hezký den, kdy nám starší kamarádi ukázali školu a připravili spoustu zajímavých úkolů ve třídě, tělocvičně i v atriu. Společně jsme šli také na oběd.
DSC_0327.JPG DSC_0356.JPG DSC_0370.JPG

V září jsme také vyrazili na výlet do Domu přírody v Moravském krasu. V programu “Den s netopýrem" jsme poznali život netopýra v průběhu roku, vyzkoušeli si, jak netopýr loví potravu a jaká nebezpečí na něj číhají v přírodě. Při návštěvě Kateřinské jeskyně jsme obdivovali krápníkovou výzdobu a našli i jednoho spícího netopýra.
P1270582.JPG P1270602.JPG P1270612.JPG

A samozřejmě se také pilně učíme. Už poznáme všechny samohlásky a začali jsme počítat do pěti.