Vstoupili jsme do třetího společného roku a hned první školní den jsme přivítali nového spolužáka Kryštofa, který k nám přišel z Jedovnic. Ať se mu u nás líbí!
Letos jsme razítka v Kontaktním deníku nahradili celoroční GP 3. třídy, a tak jsme velmi zvědaví, kdo bude nejúspěšnější jezdec.
22. září proběhl pod patronátem Ekoškoly „Den bez aut“, kdy jsme se snažili dopravit do školy šetrným způsobem – pěšky nebo veřejnou dopravou. Všichni jsme to zvládli, takže sláva!
Společně jsme se zapojili do výtvarné soutěže ke „Dnu Křtin“, kde jsme získali 2. místo za dílo „Kostel očima třeťáků“ a sladkou odměnu ve formě poukázky do cukrárny. Při předávání na pódiu krásně zazpívala Lucka.
1697387281672.jpg  1697388666191b.jpg
 V září proběhl letošní první sběr starého papíru. Ve sběrové soutěži jsme se umístili na skvělém druhém místě. Děkujeme všem sběračům a hlavně rodičům, kteří většinou papír přivezli.