Ani jsme se nenadáli, a je za námi další školní měsíc. Letošní duben byl obzvlášť teplý a slunečný, což nám umožnilo využít krásného počasí naplno. Každou příležitost jsme využili k tomu, abychom trávili čas venku.

V dubnu jsme měli několik venkovních i vnitřních aktivit, které našim žákům přinesly nejen radost a zábavu, ale i mnoho příležitostí k učení a objevování.

3.4. jsme navštívili výstavu „Jeskyně Moravského krasu“. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o našem okolí.

5.jpg

Žáci si také užili výlety do okolní přírody v rámci Dne Země, kde mohli pozorovat jarní probouzení a učit se o ekosystémech naší krajiny.

1.jpg

2.jpg

Pravidelně i tento měsíc jsme jezdili na plavecký výcvik do Vyškova.

4.jpg

Těšíme se na další školní měsíce, které nás čekají, a věříme, že budou stejně plné slunce, zážitků a nových zkušeností.