Měsíc únor

Uplynul nám další měsíc, který následoval po pololetních prázdninách. Tento měsíc často děti s rodiči využily k rozvíjení a upevňování lyžařských dovedností, které se naučily či upevnily v rámci lyžařského výcviku. Věřím, že i příští rok bude o sportovní akci pořádanou školou velký zájem a děti si ji opět užijí.

Čekala nás i školní práce, která nebyla úplně snadná, v českém jazyku učivo vyjmenovaných slov a v matematice počítání do 1000 a především řešení slovních úloh.

Nezaháleli jsme ani ve výtvarné výchově a praktických činnostech, kdy bylo téma hodin jasné – ZIMNÍ RADOVÁNKY.

IMG_20220214_105847.jpgIMG_20220214_105909.jpg

Konec měsíce byl ve znamení zahájení plaveckého výcviku. Moc jsme se těšili, kdy si už konečně zaplaveme a zadovádíme ve vodě Aquaparku ve Vyškově. Nicméně hlavní náplní tohoto výcviku je se naučit se plavat nebo svůj styl plavání zdokonalit. Ať se nám daří!

IMG_0300.jpgIMG_0297.jpg