Měsíc únor byl velmi krátký měsíc. V naší třídě se toho moc neodehrálo. Ze začátku měsíce jsme se ještě v pondělí testovali. To se ovšem od pondělí 21.2. změnilo a konečně se už testovat nemusíme.

Jelikož byl Valentýn, tak jsme vyráběli srdíčka. V praktických činnostech jsme dělali 3D srdíčka pomocí černé fixy, ve výtvarné výchově jsme si udělali barevný podklad pomocí zapouštění anilinových barev. Následně jsme si vystříhali srdíčka z barevného papíru a na podklad vlepili. Nakonec jsme obrázek ještě různě dozdobili barevnými fixami a gelovkami.
 
IMG_E0858-COLLAGE.jpg
 
 
Zúčastnili jsme se výtvarné soutěže. Měli jsme za úkol nakreslit auto snů a zámecké strašidla.
 
IMG_0890-COLLAGE.jpg
IMG_0911-COLLAGE.jpg
 
V tělesné výchově jsme dokončili blok gymnastiku. Skákali jsme přes kozu, přes švédskou bednu, šplhali na tyči, dělali sestavu na kruzích, kotoul vpřed a vzad, atd. Půlka třídy byla ráda, že je atletika a moc je to bavilo. Zbytek už tak nadšený nebyl.
 
Poslední týden jsme jakožto každý měsíc měli třídnickou hodinu. Vyřešili jsme různé organizační věci a nakonec si zahráli hru „Bomba“. Hrála se tak, že jsme seděli v kruhu. Vylosovala se slabika, na kterou jsme museli říkat slova. Pustila se bomba a vždy, když jeden řekl slovo, bombu poslal sousedovi. Komu bomba bouchla, ten prohrál.  
 
IMG_0841-COLLAGE.jpg