Co jsme se třídou prožili v lednu:

Byli jsme ve křtinském kostele na koncertě vánočních písní. Líbil se nám výjimečný koncertní prostor a taky to, že se po dlouhé době mohla uskutečnit nějaká společná mimoškolní aktivita. Když jsme se vraceli po koncertě do školy, začalo sněžit!

IMG_9715-COLLAGE.jpg

V pracovních činnostech jsme vyráběli masky. Použili jsme metodu kašírování - nafouknutý balónek jsme oblepili hmotou vyrobenou z papíru (reklamních letáků) a lepidla. Hotové masky jsme po ztvrdnutí nabarvili a vyzdobili.

IMG_9810-COLLAGE.jpg

V rámci vyučování jsme si povídali o EKOLOGII s paní učitelkou Majerovou. Mluvili jsme o recyklování, třídění odpadu a o tom, co můžeme ve škole i doma dodržovat my sami. Součástí semináře byla také "osobní výzva" - tedy náměty na dobrovolné plnění různých úkolů. V únoru výzvu společně vyhodnotíme...

IMG_9908-COLLAGE.jpgV měsíci lednu na nás vyšla povinnost uklidit společně okolí školy. Povinnost jsme čestně splnili - zde je důkaz!

IMG_0049-COLLAGE.jpg