Leden

Celý leden jsme se těšili na lyžák, který se konal od 25.1. do 28.1. v Hodoníně u Kunštátu. Sraz jsme měli vždycky před osmou hodinou  před kostelem a vraceli jsme se v 15:15. Všichni, kteří jsme jeli, tak jsme uměli dobře lyžovat a byli jsme rozděleni do dvou skupin. Dostali jsme dobrého instruktora a instruktorku. Nikdo z nás neměl žádný úraz a všichni jsme ve zdraví lyžák přežili. Poslední den jsme se koulovali s vlekaři, když jsme čekali na vlek. Bylo to super, lyžák jsme si všichni užili, hlavně společné cesty autobusem.

Anička

Prosinec

V prosinci nás do třídy nepřišlo moc, spousta z nás byla pozitivních, v karanténě nebo nemocných. Všichni jsme se celý měsíc nemohli dočkat vánočních svátků a volných dnů. Poslední den před vánočními svátky jsme měli pouze dvě vyučovací hodiny, a to český jazyk a přírodopis. Zbylé tři hodiny jsme si rozdávali dárečky, pouštěli koledy a dívali se na pohádku Čertí brko. Nám všem se dárečky líbily, každý něco dostal. Nakonec jsme se rozloučili a popřáli si šťastné a veselé svátky.

Amálka

Říjen

Od 11.10 do 18.10 probíhal na naší škole sběr kaštanů. Se třídou jsme se umístili na 2. místě.

15.10. jsme měli den zdravého životního stylu. Studenti SŠ Charbulova Brno si pro nás připravili technické činnosti, které jsme si mohli vyzkoušet. Do programu byl zařazen také běh. Pár připomínek bylo, ale všichni jsme to zvládli.
Dne 26.10 jsme se dozvěděli něco zajímavého o dravcích a sovách.

Veronika

Září

Začal nový školní rok. Do naší báječné třídy přišli dva noví spolužáci.

V průběhu prvních dvou týdnů jsme si nějakým způsobem zase alespoň trochu navykli na školní režim. Za těch pár týdnů jsme už napsali spousty testů. Také jsme si ale vyzkoušeli hrát na drumbeny a vypadá to, že to i někoho bavilo.

Anežka