V prvních lednových dnech nám ještě zůstala vánoční nálada. Povyprávěli jsme si o Vánocích a dárečcích, které jsme dostali, a vánoční nálada nám zůstala i díky „Tříkrálovému koncertu“, který se konal 6.ledna v křtinském kostele. Společně s muzikanty jsme si zazpívali koledy a rozloučili se s vánočním časem.
Ve dnech 25. – 28. ledna se na sjezdovce v Hodoníně u Kunštátu uskutečnil lyžařský kurz pro žáky naší školy, jehož se zúčastnily i dvě statečné lyžařky z naší třídy.
P1270793.JPG

Bohužel letos v zimě ve Křtinách takřka není sníh, takže jsme se jej pokusili přivolat "Bílým dnem" a malbou a kresbou zimy ve výtvarné výchově.
IMG_20220105_110057.jpg

A aby nám nebylo líto, že letos kvůli covidu nebyl karneval, vyrobili jsme si alespoň masky.
IMG_20220201_110238.jpg

Poslední lednový den jsme dostali svá první vysvědčení, která zářila jedničkami. Gratulujeme!