Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Seznam kurzů Google učebny

Zde najdete seznam všech kódů, které budou používány při distančním případně i prezenčním vzdělávání v Google učebně.

Vážení rodiče, prosím využívejte oficiálních přihlašovacích údajů školy Vašeho dítěte tj. jmeno.prijmeni@zaci.zskrtiny.cz

Název kurzu Jméno učitele kód kurzu Odkaz na Meet
 Informatika 7.A a 7.B  Petr Zouhar  uy3rolb  
 Anglický jazyk 3.třída  Alice Ševčíková  5op7x56  
 Anglický jazyk 4.třída  Alice Ševčíková  3ws6iro  
 Anglický jazyk 3. třída  Dagmar Tomková  wliy7mc  
 Anglický jazyk 4. třída  Dagmar Tomková  f3gzw2c  
 Anglický jazyk 5. třída  Dagmar Tomková  axbb5fr  
 Anglický jazyk 7. třída  Dagmar Tomková  jlqy76g  
 Anglický jazyk 8. třída  Dagmar Tomková  oqwksdz  
 Anglický jazyk 9. třída  Dagmar Tomková  cbtfeed  
 Anglický jazyk 5. třída  Romana Velecká  qh55gtl  
 Anglický jazyk 6.A třída  Romana Velecká  iu47ecr  
 Anglický jazyk 6.B třída  Romana Velecká  qvswp7b  
 Anglický jazyk 7.B třída  Romana Velecká  euknqy2  
 Anglický jazyk 8. třída  Romana Velecká  b2lxlsa  
 Anglický jazyk 9. třída  Romana Velecká  6mcfgrg  
 2. B  Ivana Majerová  6lruebu  
 Svět počítačů 4.A  Petr Zouhar  ic56pdg  
 Anglický jazyk 6.A  Alice Ševčíková  uyu5qqt  
 Anglický jazyk 6.B  Alice Ševčíková  f2x6lzl  
 Dějepis 6.A  Alice Ševčíková  6i457ak  
 Dějepis 6.B  Alice Ševčíková  zsvzrq3  
 Dějepis 7.A  Alice Ševčíková  7ql4uuj  
 Dějepis 7.B  Alice Ševčíková  qqhfl7m  
 Občanská výchova 7.B  Alice Ševčíková  tylaqwf  
 Svět počítačů 5.A  Petr Zouhar  swjbda2  
 1. třída  Monika Kellerová  tvteuhs  
 Třída 3.A  Dagmar Drahovzalová  uahpjpl  
 Německý jazyk 7.ročník  Dagmar Drahovzalová  qrugyxq  
 Německý jazyk 8.ročník  Dagmar Drahovzalová  rlmotud  
 Informatika 9.A  Petr Zouhar  nvjc4cj  
Ruština 7. třída  Ladislava Giblová  p2xfpvh  
Ruština 8. třída   Ladislava Giblová  xdd5kgq  
Ruština 9. třída   Ladislava Giblová  j5yf45w  
Zeměpis 6.A   Ladislava Giblová  gvkn2kr  
Zeměpis 6.B   Ladislava Giblová  5luh5ff  
Zeměpis 7.A   Ladislava Giblová  2s2avom  
 Zeměpis 7.B   Ladislava Giblová  3dsyazx  
 Zeměpis 8. třída   Ladislava Giblová  26exedr  
 Zeměpis 9.třída   Ladislava Giblová  mjmj45a  
 Dějepis 8. ročník   Ladislava Giblová  dpjubt2  
 Dějepis 9. ročník   Ladislava Giblová  7lsxjj4  
 Český jazyk 6.A  Daniela Chvátalová  q2a3yqv  
 Český jazyk 6.B  Daniela Chvátalová  4ow3b2v  
 Český jazyk 9. třída  Daniela Chvátalová  dzusipv  
 Český jazyk procvičování  Daniela Chvátalová  7swyqkh  
 Matematika 9. třída  Petr Lukáš  ge2qbty  
 Seminář z M 9. třída  Petr Lukáš  ibkpspn  
 Přírodopis 8. třída Petr Lukáš  76fvcjo  
 Informatika 6.B  Petr Zouhar  vfdlmdl  
 Pracovní činnosti volitelné 8.A  Petr Zouhar  f7ubccp  
 2.A  Zdenka Kučerová
4hsg37n
 
 Matematika 8.ročník  Ivana Neužilová  zqjjxvw  
 Český jazyk 7.A  Johana Benešová  dnmhxrg  
 Český jazyk 7.B  Johana Benešová  n6q3mep  
 Český jazyk 8.A  Johana Benešová  vvivg3u  
 Matematika 6.A  Ivana Neužilová  ze7hbva  
 Informatika 6.A  Petr Zouhar  vxfso2y  
 Přírodopis 6.A  Jarmila Tesařová  utfngkm  
 Přírodopis 6.B  Jarmila Tesařová  byrujdf  
 Matematika 6.B  Jarmila Tesařová  adoqs7s  
 Matematika 7.A  Jarmila Tesařová  7qalkrd  
 Matematika 7.B  Jarmila Tesařová  mmmh7hs  
 Chemie 8.třída  Jarmila Tesařová  3d5nz5a  
 Fyzika 6.A   Jarmila Ištoková  w5fmqbx  
 Fyzika 6.B   Jarmila Ištoková  5ai6zyy  
 Fyzika 7.A   Jarmila Ištoková  a55225k  
 Fyzika 7.B   Jarmila Ištoková  qkrcovt  
 Fyzika 8. tř.   Jarmila Ištoková  uv73fvz  
 Fyzika 9. tř.   Jarmila Ištoková  d5ddais  
 Německý jazyk  9.ročník  Monika Kellerová  lfb5ixs