Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zveme budoucí prvňáčky na Den předškoláka

Zveme budoucí prvňáčky na Den předškoláka

Zaslal petrlukas 7. prosince. 2015

Milí předškoláci, brzy půjdete k zápisu do 1.třídy. Bylo by proto dobré se nejprve podívat, jak to ve škole vypadá, co se v ní děje a co se zde dá zažít. Zveme vás i vaše rodiče na Den předškoláka, který se koná ve středu 13. ledna 2016 od 7.50 do 11.30 hodin v učebnách 1. tříd. Prosíme rodiče dětí, které nenavštěvují naši mateřskou školu, uvažují o zápisu dítěte do 1. třídy naší školy a mají zájem se se svými dětmi Dne předškoláka zúčastnit, aby se nahlásili do 11.1.2016 na email školy zskrtiny@zskrtiny.cz, abychom mohli vše organizačně zajistit. Pro děti je také třeba vzít přezůvky. Bližší informace najdete v pozvánce.

Pozvánka na Den předškoláka.pdf