Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Žákyně naší školy uspěla v okresním kole zeměpisné olympiády

Žákyně naší školy uspěla v okresním kole zeměpisné olympiády

Zaslal petrlukas 2. března. 2014

Vítězové jednotlivých kategorií školního kola zeměpisné olympiády Aneta Novohradská (A-6.tř,prima), Zuzana Nippertová (B-7. tř., sekunda) a Jan Drápela (C-8+9.tř., tercie+kvarta) se zúčastnili dne 25. 2. 2014 okresního kola, které se konalo na Gymnáziu v Rájci-Jestřebí. Mimořádného úspěchu dosáhla v kategorii A žákyně Aneta Novohradská, která v okresním kole obsadila 2. místo a za sebou nechala i žáky z Gymnázia Blanska a Gymnázia Boskovice. Tato žákyně si svým umístěními zajistila postup  do krajského kola. Všem žákům, kteří naši školu vzorně reprezentovali, patří poděkování. Poděkování patří i paní učitelce Ladislavě Giblové, která školní kola pro žáky zorganizovala a připravila na okresní kolo.