Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Zahájení školního roku 2015-16

Zahájení školního roku 2015-16

Zaslal petrlukas 25. srpna. 2015

Ředitelství ZŠ a MŠ Křtiny oznamuje svým žákům a jejich rodičům, že nový školní rok bude zahájen v úterý 1.září 2015 v 8.00 hodin v atriu školy. Po slavnostním zahájení a zdravici hostů půjdou žáci se svými třídními učiteli do svých tříd, kde dostanou první organizační informace. Předpokládaný konec zahájení školního roku bude v cca 9.45 hodin. Tento den nebude pro žáky ZŠ v provozu školní družina ani školní jídelna. Jejich pravidelný provoz pro žáky začne od 2.září 2015. Provoz mateřské školy bude bez omezení.

První společná třídní schůzka pro rodiče žáků ZŠ se bude konat v pondělí 7. 9. 2015 v 16.00 hodin v budově školy v prostoru parket. Po společné části, kde rodiče dostanou informace o provozu školní družiny a školní jídelny, budou třídní schůzky pokračovat s třídními učiteli v jednotlivých třídách.