Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Výrazný úspěch žákyně naší školy v okresním kole biologické olympiády

Výrazný úspěch žákyně naší školy v okresním kole biologické olympiády

Zaslal petrlukas 24. dubna. 2015

Ve čtvrtek 23.4.2015 se sjeli do DDM Blansko nejlepší biologové ze 6. a 7. tříd škol okresu Blansko, aby si porovnali své znalosti o přírodě. Z naší školy se okresního kola biologické olympiády kategorie D (žáci 6. a 7. tříd ZŠ, studenti prim a sekund osmiletých gymnázií) účastnili žáci 6. třídy Jana Zouharová a David Němec. V silné konkurenci si vedli velmi dobře. Výrazného úspěchu dosáhla Jana Zouharová, která se umístila na 3. místě a bude naši školu reprezentovat v krajském kole biologické olympiády, kam díky svému umístění postoupila. Blahopřejeme k úspěchu a přejeme i pěkné umístění v krajském kole. Oběma žákům děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Křtiny.

Výsledky okresního kola biologické olympiády kategorie D můžete vidět zde.