Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Úspěchy žáků naší školy v okresním kole zeměpisné olympiády

Úspěchy žáků naší školy v okresním kole zeměpisné olympiády

Zaslal petrlukas 24. února. 2015

Vítězové jednotlivých kategorií školního kola zeměpisné olympiády se zúčastnili dne 18.2.2015 okresního kola, které se konalo na Gymnáziu v Rájci-Jestřebí. V kategorii A (6.třídy, prima) se Jana Zouharová umístila na 4.místě, v kategorii B (7.třída, sekunda) se Aneta Novohradská umístila na 5.místě a v kategorii C (8. a 9.třída, tercie+kvarta) se Jiří Jelínek z 9. třídy umístil na 9.místě. Všem žákům, kteří naší školu vzorně reprezentovali, patří poděkování a blahopřání k dosaženým úspěchům. Poděkování patří i paní učitelce Ladislavě Giblové, která školní kola pro žáky zorganizovala a připravila je na kolo okresní.