Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Úspěchy žáků naší školy v okresním kole "Pythagoriády"

Úspěchy žáků naší školy v okresním kole "Pythagoriády"

Zaslal petrlukas 17. května. 2015

V úterý 12.5.2015 se sjeli do ZŠ Blansko, Salmova 17, žáci 5. - 8. ročníků základních škol a víceletých gymnázií okresu Blansko, kteří byli úspěšnými řešiteli školních kol matematické soutěže "Pythagoriáda". Krásného umístění dosáhl žák 5. třídy naší školy Martin Zouhar, který obsadil v konkurenci 27 žáků 3. místo, a žák 6. třídy Zbyněk Šídlo, který se umístil v konkurenci 19 žáků na 4.místě. Oběma žákům blahopřejeme k dosaženému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování patří i vyučujícím matematiky žáků, kteří zorganizovali školní kolo a připravili žáky na kolo okresní.