Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Úspěch žáka naší školy v soutěži Hranické robotování

Úspěch žáka naší školy v soutěži Hranické robotování

Zaslal petrlukas 1. dubna. 2014

Naše škola uzavřela smlouvu se Střední průmyslovou školou Jedovnice o účasti v projektu "Podpora přírodovědného a technického vzdělávání na středních školách v Jihomoravském kraji" v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Díky projektu navštěvují naši žáci na SPŠ Jedovnice zájmový kroužek "Robotika", kde pod odborným vedením získávají technické znalosti a dovednosti. Dne 18. 3. 2014 se tito žáci zúčastnili se SPŠ Jedovnice šestého ročníku soutěže Hranické robotování v Hranicích na Moravě. Jedná se o soutěž, ve které musí soutěžící sestavit a naprogramovat robota, který má plnit požadované úkony.  Žák naší školy Stanislav Opletal se zde v kategorii ZŠ lego umístil na 2. místě ze 12 soutěžících. Touto cestou mu blahopřejeme k dosaženému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Křtiny.

logo-robotika.png

2014-03-18_-_Hranick_robotovn_05.jpg