Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Účast našich žáků na Žákovské ekologické konferenci

Účast našich žáků na Žákovské ekologické konferenci

Zaslal petrlukas 9. prosince. 2014

Naše žákyně Bára Opletalová a Sylvia Tenková reprezentovaly naši školu na ŽEK. Tato konference se koná již podeváté v rámci KEV a pod záštitou Českého výboru UNESCO. Celkem se konference zúčastnilo 9 škol z celé republiky, s třinácti soutěžními pracemi.
Prezentaci na téma Odpady ve Křtinách si žákyně již vyzkoušely v závěru loňského školního roku na Ekologické konferenci žáků, kterou organizuje naše škola v rámci sdružení škol Cirsia a je otevřena i ostatním školám v JMK. Kdo si neví rady, kam jaký odpad odložit nebo kde končí recyklovatelný odpad, určitě Bára se Sylvou poradí.
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že je i další žáci naší školy budou následovat.