Soutěž v aerobiku

Zaslal dagmarbibrova 17. prosince. 2014

Dne 16.12. 2014 proběhla na naší škole okrsková soutěž v aerobiku. Celkem se jí zúčastnilo 48 žáků ze 6 škol. Soutěžili ve 3 kategoriích. Portu tvořili učitelé ze všech zúčastněných škol.
V I. kategorii 1.-3. ročník se na 1. místě umístila žákyně ze ZŠ Blansko Dvorská, 2. místo obsadila žákyně z naší školy ze 3. ročníku Gabriela Fišerová a 3. místo opět žákyně naší školy z 2. ročníku Nela  Jirůšková.
V II. kategorii 4.-6. ročník se na 1. místě umístila žákyně ze ZŠ Blansko Dvorská, na 2. místě ze ZŠ Sloup a na 3. místě se umístila žákyně z naší školy ze 4. ročníku Lenka Kovářová, spolu se žákyní ze ZŠ Podomí.
Ve III. kategorii  se na 1. místě umístila žákyně ze ZŠ Jedovnice, na 2. místě žákyně z naší školy z 9.  ročníku Nikola Keprtová a na 3. místě žákyně ze ZŠ Sloup.
Zvláštní ocenění udělila porota chlapcům, kteří soutěžili ve všech kategoriích. V I. kategorii to byl žák ze ZŠ a MŠ Lipovec, v II. kategorii náš žák Zbyněk Šídlo ze 6. ročníku a ve III. kategorii to  byl opět žák ze ZŠ a MŠ Lipovec.
Poděkování patří všem žákům i předcvičovatelkám Anetě Kuklínkové a Ivě Klimešové.

Dobrá atmosféra je vidět i na fotografiích.