Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Rozhodnutí ředitele školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole

Rozhodnutí ředitele školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole

Zaslal petrlukas 8. dubna. 2014

Dne 26. 3. 2014 se konal v mateřské škole ZŠ a MŠ Křtiny zápis dětí k předškolnímu vzdělávání. Celkem se sešlo 33 žádostí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání. Po vyřízení prodloužení výjimky v počtu dětí v mateřské škole a po upřesnění odkladů povinné školní docházky bylo k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole přijato 15 dětí. Ředitel školy rozhodl o přijetí na základě platných kritérií pro přijetí dětí do mateřské školy ZŠ a MŠ Křtiny ze den 10. 2. 2014. Vydávání rozhodnutí o přijetí (nepřijetí) k předškolnímu vzdělávání bude dne 10. 4. 2014 v prostorách mateřské školy v době 15.30 – 17.00 hodin.

Rozhodnutí ředitele školy o přijetí k předškolnímu vzdělávání.pdf