Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Připravujeme pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče kroužek "Předškoláček"

Připravujeme pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče kroužek "Předškoláček"

Zaslal petrlukas 22. ledna. 2015

ZŠ a MŠ Křtiny připravila pro všechny děti, které v příštím školním roce nastoupí do první třídy, a jejich rodiče program edukativně - stimulačních skupinek "Předškoláček". Celý program je složen z 10 lekcí, které budou probíhat vždy v úterý od 15.00 hodin do 16.00 hodin (v případě většího zájmu bude další skupina od 16.10 do 17.10 hodin). Předškoláček bude zahájen v úterý 3. března 2015. O případném rozdělení dětí do skupin a zahájení programu se dozvíte z letáku v mateřské škole nebo na našich webových stránkách. Cena programu je 350,- Kč . Zahrnuje pracovní sešity a pomůcky pro děti. Platba proběhne na první schůzce. Přihlášky s podrobnějšími údaji obdrží rodiče budoucích prvňáčků u zápisu dětí do 1. třídy, který se koná 27.1.2015 od 13.00 do 17.00 hodin.

Přihláška_na_Předškoláčka.pdf