Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Navštívíme Josefovské sympozium

Navštívíme Josefovské sympozium

Zaslal petrlukas 14. března. 2015

V pátek 20. 3. 2015 navštíví naši žáci 6. a 7. třídy Josefovské sympozium, které má letos podtitul "Fungující rodina - prosperující společnost", tentokrát věnovaná aktuálním tématům "Náhradní rodinná péče v ČR a její perspektivy v budoucnosti, Slaďování rodinného a pracovního života, Negativní vlivy a traumata v rodině". Samotná sekce má pak téma "Potřeby rodinné mediace a systémového přístupu". Žáci se v rámci občanské výchovy zúčastní dopoledního programu, kde také vystoupí se svým příspěvkem. Na dopolední program navazuje bohatý odpolední program pro celou rodinu (táborák, týmová hra, ...). Proto je možné, aby rodiče našich žáků přišli na sympozium za svými dětmi a prožili tak společně příjemné odpoledne.

Pozvánku na celou akci najdete zde.

Pozvánka.pdf