Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Návštěva žáků Ibsenky na naší škole

Návštěva žáků Ibsenky na naší škole

Zaslal petrzouhar 12. října. 2015

Ve středu 7. října nás do školy přijeli navštívit žáci ze Základní školy speciální v Brně.

Pro děti to bylo již druhé společné setkání. V loňském školním roce jsme je jeli navštívit na Ibsenku my, byli jsme proto rádi, že jsme dětem mohli jejich pohostinnost oplatit.

Žáci 6. třídy si pro děti připravili loutkovou pohádku O Červené Karkulce, na kterou si sami vyrobili loutky a kulisy. Po občerstvení, které šesťáci pro děti z Ibsenky připravili, jsme naší návštěvě ukázali školu. V dílnách jsme si pak společně nakreslili obrázky, děti si vzájemně pomáhaly a stihly si u tvoření i popovídat. Nakonec si všichni společně zařádili na školním hřišti.

Společné setkání se moc povedlo, děti z obou škol si k sobě velmi rychle našly cestu.

IMG_0760.JPGIMG_0758.JPGIMG_0757.JPGIMG_0756.JPGIMG_0755.JPGIMG_0752.JPGIMG_0751.JPGIMG_0747.JPGIMG_0746.JPGIMG_0744.JPG